Ресторани

Рибен ресторан “Галија” – Струга

Достапност : Во текот на целата година
Ви нудиме рибни специјалитети, јагула, пастрмка, крап, традиционални јадења од риба...

Пицерија Калабрија – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
За навистина незаборавно искуство со пица и вкус на Калабрија Италија, посетете ја Пицерија […]

Ресторан Чун – Охрид

Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Вито – Ресен

Достапност : Во текот на целата година
Неодолива традиционална, италијанска или морска храна подготвена од врвни мајстори. Организација на бизнис и […]

Ресторан Манастир – Ресен

Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Стар Сокак – Ресен

Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Белведере – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни […]

Ресторан Две Лири – Ресен

Достапност : Во текот на целата година
ДВЕ ЛИРИ е првиот отмен ресторан за вистинските мераклии. Ресторанот ДВЕ ЛИРИ со својата […]
1 2 3 4 5