Вили

Вила Ника – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена во Охрид, на 2km од плажата Оревче, Вила Ника нуди сместување со бар, […]

Вила Порт – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Порт Вилата има поглед на езеро, бесплатно WiFi и бесплатен приватен паркинг, лоцирана е […]

Вила Арте – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Арте се наоѓа во Охрид, на 8 минути пешачење од Охридското пристаниште. Оваа […]

Вила Де Лаго – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Модерно уредената Вила де Лаго се наоѓа на влезот во стариот дел на Охрид, […]

Вила и винaрија Мал Свети Климент- Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила и винарија Мал Свети Климент, е ексклузивна и приватна винарија за спиење и […]
1 2 3 4