Вили

Вила Дуле – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена во Охрид, на 2,2 км од плажата Лабино, Вила Дуле Ви нуди сместување […]

Вила Викторија – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Викторија Ви нуди одмор во комплетно нови и опремени апартмани на само 6км […]

Вила Минами – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Комплексот МИНАМИ се наоѓа во С.Горно Коњско, Охрид, Македонија на 11 км од центарот […]

Вила Фортуна – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена во Охрид, на неколку чекори од пристаништето Охрид и 600 метри од плажата […]

Вила Христи – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вилата е опремена со студио соби, сопствен паркинг,  интернет, кабловска телевизија, сопствени тераси и […]

Вила Мина – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Оваа живописна вила се наоѓа веднаш до Охридското Езеро во областа Лагадин. Нуди отворен […]

Вила СиВа – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила СиВа е на 7 километри од градот Охрид и нуди отворен базен, детско […]

Вила Свети Стефан – с. Шипокно, Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместувачки капацитет во село Шипокно во близина на Охрид.

Вила Идила – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена во мирна и тивка околина,во населбата Коњско, на само 5.5 км од центарот […]

Вила Марта – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена во тивка област на националниот парк Галичица, на 15 минути пешачење од Охридското […]
1 2 3 4