Вила Ника – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена во Охрид, на 2km од плажата Оревче, Вила Ника нуди сместување со бар, […]

A comfy place near the city centre, Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Комплетно уреден апартман од 375 квадратни метри во приземјето. Може да собере 4 -5 […]

Хотел Аура – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел „Аура“ за незаборавно опуштање покрај Охридското Езеро. Сместен на самиот брег на Охридското […]

Хотел Гарден – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел Гарден нуди 28 соби: 6 единечни, 17 двокреветни, 3 трокреветни и 2 луксузни […]

Апартмани Баче – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Апартманите Баче се наоѓаат во Стариот град на Охрид со поглед на Охридското Езеро. […]

Апартмани D & L – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Лоцирани на само 150 метри од езерото на главниот пат Охрид - Свети Наум […]
1 2 3 4 5 6 18


Имате прашање?

Не двоумете се да ни се јавите. Нашиот тим ви стои на раполагање и со задоволство ќе разговара со вас.

+38922460876

welakeyou@lakes.mk

Новости

ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО
јули 10, 2020
Дестинации
јули 10, 2020
Ресен
јули 9, 2020
Проект за локална и регионална конкурентност. Проектот е финансиран од страна на Европската Унија.
„Оваа платформа беше изработенa со финансиска поддршка на Европската Унија. За содржината на оваа платформа единствено се одговорни Тренинг Институт Коцка - Скопје и Аква - Струга и таа не мора да ги изразува ставовите на Европската Унија“.