Вила Бисера – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Луксузен одмор за телото и умот, опуштеното опкружување на Вила Бисера е идеално за […]

Снегар Апартмани – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Апартманите Снегар cе сместени во стариот дел на Охрид, на кратко пешачење од центарот […]

Вила Луција – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Во центарот на Охрид, на самото Охридско Езеро, Вила Луција се наоѓа на само […]

Лејквју Хотел & Ресорт – Отешево, Ресен

Достапност : Во текот на целата година
Објектот Lakeview Hotel & Resort нуди à-la-carte ресторан и приватна плажа на тивка локација […]

Апартмани Валентино – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Апартманите Валентино се сместени во Охрид, на 13 минути пешачење од пристаништето Охрид и […]

Вила Арт Момир – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Арт Момир располага со ресторан, сезонски отворен базен, фитнес центар и бар. Меѓу […]
1 14 15 16 17 18


Имате прашање?

Не двоумете се да ни се јавите. Нашиот тим ви стои на раполагање и со задоволство ќе разговара со вас.

+38922460876

welakeyou@lakes.mk

Новости

ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО
јули 10, 2020
Дестинации
јули 10, 2020
Ресен
јули 9, 2020
Проект за локална и регионална конкурентност. Проектот е финансиран од страна на Европската Унија.
„Оваа платформа беше изработенa со финансиска поддршка на Европската Унија. За содржината на оваа платформа единствено се одговорни Тренинг Институт Коцка - Скопје и Аква - Струга и таа не мора да ги изразува ставовите на Европската Унија“.