+38922460876 welakeyou@lakes.mk
enmk

Villa Port – Ohrid

0
Send Us An Enquiry
Full name*
Email Address*
Your Enquiry*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

717
Availability : Во текот на целата година

Villa Port – Ohrid

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет:
  • Локација: Охрид

Порт Вилата има поглед на езеро, бесплатно WiFi и бесплатен приватен паркинг, лоцирана е во Охрид, на 3 минути пешачење од плажата Сараиште.

Сите соби се со дневен простор, телевизор со рамен екран со кабелски канали и приватна бања со фен, туш и када. Фрижидерот е исто така опремен, како и електричен сад за чај и машина за кафе.

Гостите во вилата можат да уживаат во доручекот или ручекот.

Популарни интересни места во близина на Порт Вила вклучуваат Охридско пристаниште, плажа Лабино и плажа Потпеш.

Време за пријавување

13:00 – 00:00

Време за одјавување

11:00 – 11:30

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Охридското езеро е оддалечено 100 метри
Активности

Активност 1Охридското езеро е оддалечено 100 метри

Мапа
Галерија