+38922460876 welakeyou@lakes.mk
enmk

Restaurant Adenia – Struga

0
Send Us An Enquiry
Full name*
Email Address*
Your Enquiry*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1202
Availability : Во текот на целата година

Restaurant Adenia – Struga

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Струга
  • Капацитет: 200 лица

Дизајниран по најнови светски стандарди за совршена комбинација и уживање покрај езерото. Ресторан Адениа ви нуди најголем избор на специјалитети и јадења приготвени од врвни кувари и свежа храна. Највкусните мекици- адениа, најдоброто месо печено на скара на ќумур, најнови видови на салати, како и голем избор на десерти, ние ви ја нудиме најпознатата баклава со сладолед, вкус во кој ќе се заљубите.

Ресторанот Адениа се наоѓа на влезот во Струга, после Евро Хотел, на самиот брег на Охридското Езеро.

Работно време

08:00 – 23:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Активност 3Традиционална и интернационална кујна

Активност 4Фамилијарни веселби

Мапа
Галерија