+38922460876 welakeyou@lakes.mk
enmk

Restaurants

Pizzeria Kalabrija – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
За навистина незаборавно искуство со пица и вкус на Калабрија Италија, посетете ја Пицерија […]

Restaurant Chun – Ohrid

Availability : Во текот на целата година

Restaurant Vito – Resen

Availability : Во текот на целата година
Неодолива традиционална, италијанска или морска храна подготвена од врвни мајстори. Организација на бизнис и […]

Restaurant Manastir – Resen

Availability : Во текот на целата година

Restaurant Star Sokak – Resen

Availability : Во текот на целата година

Restaurant Belvedere – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни […]

Restaurant Dve Liri – Resen

Availability : Во текот на целата година
ДВЕ ЛИРИ е првиот отмен ресторан за вистинските мераклии. Ресторанот ДВЕ ЛИРИ со својата […]
1 2 3 4 5