+38922460876 welakeyou@lakes.mk
enmk

Cafe bar

Cafe bar Taboo – Struga

Availability : Во текот на целата година
Пијте го најдоброто кафе во кафе барот Табу во Струга!

Steve’s Coffee House – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
Првиот и единствен coffee-house - во склоп на хотелот Royal View лоциран во срцето […]

Cafe bar Liquid – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
Добредојдени сте на местото што нуди комплетно доживување на антички Охрид. Liquid Café Bar […]

Cafe bar Square – Resen

Availability : Во текот на целата година
ул. Гоце Делчев бр.16, Ресен, Република Северна Македонија

Kadmo Beach & Club – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
КАДМО ПЛАЖА И КЛУБ* Е НАЈАТРАКТИВНАТА ЛОКАЦИЈА ЗА ЗАБАВА ВО МАКЕДОНИЈА. ПОГЛЕДОТ КОН ОХРИДСКОТО […]

Cuba Libre Beach & Bar – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
Започна како мал ноќен клуб во Стариот град на античкиот град Охрид во 2000 […]

Queen’s Cafe – Struga

Availability : Во текот на целата година

Cafe bar Vladi – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
Вашето омилено место во градот каде што ќе уживате во најубавото кафе со поглед […]

Cafe bar Porta – Resen

Availability : Во текот на целата година
Повелете во топлата тераса на "Кафе Порта" и уживајте во напитоците на Doctor's Express.

IT Cafe – Ohrid

Availability : Во текот на целата година
Урбано кафуле во стариот град Охрид, во близина на Охридското Езеро.
1 2 3